8_A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8_A

GençLerin Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 haRfLiLeR ve biz...! (aLıNtı)

YazarMesaj
qupaqsı <3
Admin
qupaqsı <3

3 haRfLiLeR ve biz...! (aLıNtı) Empty
MesajKonu: 3 haRfLiLeR ve biz...! (aLıNtı)   3 haRfLiLeR ve biz...! (aLıNtı) Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 7:53 pm

Bir gece evde yalnız olduğum için arkadaşımı çağırdım.Korku filmi izliyorduk.Kapı çaldı.O anda arkadaşımı korkutmak için saklanmıştım.Arkadaşım kapıyı açtı ve kimsenin olmadığını söyledi.Ben saklandığım yerden korkuyla çıktım.Kapı tekrar çaldı.Bu sefer ben kapıyı açmaya gittim.Kim olduğuna bakmak için dışarı çıktım ve kapı aniden kapandı.Arkadaşımın çığlık seslerini duydum.Birde o zamanlar evimizin altında mezarlık olduğuna inanılıyordu.Birden aklıma filmde izlediğimiz cin geldi.Çok korkuyordum.Birden arkadaşımın sesi kesildi.Ben hala kapıyı açmaya çalışıyordum.İçerden garip sesler geliyordu.Kapı aniden açıldı ve ben yere düştüm.Gördüklerime inanamıyordum,duvarda bir yazı ve arkadaşımın cesetini gördüm.Duvarda "sıra sanada gelecek." yazıyordu.Ben yinede soğukkanlılıkla içeri girdim.Heryer dağınıktı ve cam açıktı.Dışarıya fırladım,annemler geliyordu.Olanları aileme anlattım.Bakmak için içeri girdiğimde heryer düzgün ve arkadaşım oturuyordu.Duvara yaklaştım,yazıyı sadece ben görüyordum.Aileme ve arkadaşıma göstermeye çalışıyordum.Ama görmediklerini söylüyorlardı.Duvarı boyattırmama rağmen yazı geçmiyordu.Doktor bunun aklıma yerleşmiş olabileceğini söylemişti.Ama öyle değildi.O gece yaşadıklarımız gerçekti ama benden başka kimse bilmiyor...
http://8agencleri.eniyiforum.org

3 haRfLiLeR ve biz...! (aLıNtı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KAN KORKUSU (ALINTI)
» şEYTAN-(ALINTI)
» GECE AYNAYA BAKIN Bİ (ALINTI)